Ana Sayfa Hakkımızda Salon Rekorları Yarışma Takvimi Geçmiş Yarışlar Linkler
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Digg
Share on Delicious
Ruhi Sarıalp Atlamalar Kupası ve Spor Toto
Salon Yürüyüş Şampiyonası ve Olimpik Baraj Yarışmaları 
16-17 Ocak 2016

   Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan “Ruhi Sarıalp Atlamalar Kupası ve Spor Toto Salon Yürüyüş Şampiyonası ve Olimpik Baraj Yarışmaları” 16-17 Ocak 2016 tarihlerinde Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda düzenlenecek olup, yarışmaların Teknik Toplantısı 15 Ocak 2016 Cuma günü saat 17:00’dan itibaren Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunun Konferans Salonunda yapılacaktır.

  Yarışmalar, IAAF Teknik Kuralları ve Türkiye Atletizm Federasyonu Talimatı’na uygun olarak yapılacaktır. Sporcular yarışmalara 2016 sezonu vizeli lisansları ile katılacaklardır. Kulüp ya ada ferdi lisansını ibraz edemeyen sporcular yarışmaya alınmayacaktır.

Yarışmalara katılacak sporcu, temsilci ve antrenörlerin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden alacakları tasdikli kafile listelerini Federasyon mutemedine vermeleri gerekmektedir. Her Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tek kafile düzenleyecek, kazıntı ve isim ilavesi yapılmış listeler kabul edilmeyecektir.

Ruhi Sarıalp Kupası Statüsü Ruhi Sarıalp Atmalar Salon Şampiyonası Kayıt Formu Spor Toto Yürüyüş Şampiyonası Statüsünü Spor Toto Yürüyüş Şampiyonası Kayıt Formu Olimpik Baraj Yarışma Statüsü Olimpik Baraj Yarışma Kayıt Formu Ruhi Sarıalp Kupası Yarışma Programı Spor Toto Yürüyüş Şampiyonası Yarışma Programı Olimpik Baraj Yarışma Programı

www.kosuyoruz.biz

Ruhi Sarıalp Kupası Yarışma Canlı Sonuçlar Spor Toto Yürüyüş Şampiyonası Canlı Sonuçlar Olimpik Baraj Yarışma Canlı Sonuçlar