Ana Sayfa Hakkımızda Salon Rekorları Yarışma Takvimi Geçmiş Yarışlar Linkler

       Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan “Masterler Türkiye Salon Şampiyonası” 13-14 Şubat 2016 tarihinde Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunda yapılacak olup, Şampiyonanın Teknik Toplantısı 12 Şubat 2016 Cuma günü saat 17:00’de Aslı Çakır Alptekin Atletizm Salonunun Konferans Salonunda yapılacaktır.

      Yarışmalar, IAAF Teknik Kuralları ve TAF Yarışma Talimatı’na uygun olarak yapılacaktır.

      Kayıtlar 10 Şubat 2016  Çarşamba günü saat 17.00’de sona erecektir..

      Türkiye  Masterler  Salon Şampiyonası, Türkiye Salon Şampiyonası ile aynı tarihlerde yapılacak olup, master sporcuların kayıtları ve yarışmalara ilişkin düzenlemeler İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü (İMAK) tarafından yapılacaktır.

 Yarışmalara katılacak master atletler için 3 branş sınırlaması vardır. Katılacakları yarış sayısına göre katılım payı ve branş ücreti ödeyeceklerdir. 10 Şubat  2016 gün bitimine kadar tek branş için katılım ücreti 25.- TL,  ek branş katılım ücreti 5.- TL dir.


Daha önce kayıt yaptıramamış sporcular için son kayıtlar 12 Şubat 2016 günü teknik toplantı sırasında yapılacak olup, katılım ücreti 50.-TL (bir yarış için) + branş ücreti 15.-TL, dir. Yarışma günleri yeni kayıt yapılmayacağı gibi branş değişikliği istemleri de kesinlikle kabul edilmeyecektir.


Masterler Türkıye Salon Şampiyonası
13-14 Şubat 2016
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Digg
Share on Delicious
Ana Sayfa Yarışma Statüsü Yarışma Programı (Taslak) Kayıt Formu Yarışma Canlı Sonuçlar

www.kosuyoruz.biz

Kayıt Sorgulama ve Ödeme